Lietuvos nacionalinio kultūros centro vadovas Saulius Liausa ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė trečiadienį pasirašė sutartį, kuria LRT tampa pagrindine 2024 metų Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų” informacine partnere ir bendrakūrėja.

Prie Dainų šventės kūrėjų komandos prisijungiančio Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su šventę organizuojančio Lietuvos nacionalinio kultūros centro vadovu Sauliumi Liausa.

„LRT prie Dainų šventės jungiasi kaip pagrindinis informacinis partneris – prie šimtmetį mininčios šventės prisidėsime ne tik transliuodami renginį, bet ir bendradarbiaudami bei kurdami specialų turinį: portale LRT.lt bus galima rasti specialią skiltį, taip pat planuojama sukurti dokumentinę apybraižą, šventės turinys atsispindės įvairiose LRT televizijų laidose. Mūsų įsitraukimas leis šventei pasiekti visus lietuvius, kurie galės jubiliejų su dainomis ir šokiais švęsti būdami regionuose ar išeivijoje. Juk šimtmetį švęs ne tik Dainų šventė ir jos fenomenas, bet ir kiekvienas iš mūsų, – tai proga dar kartą susivienyti ir parodyti sau ir kitiems dainuojančią ir šokančią Lietuvą“, – teigia sutartį pasirašiusi LRT generalinė direktorė M. Garbačiauskaitė-Budrienė.

Plačiau skaitykite lrt.lt

Organizatorius
Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Pagrindiniai partneriai
LR kultūros ministerija, Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Lietuvos savivaldybės
Informacinis
partneris
LRT
Mecenatas
Swedbank
Renginį globoja
LR Prezidentas
Gitanas Nausėda
LR Prezidentas
Patronažą skiria
UNESCO
Rėmėjai
Švyturys Nealkoholinis, Neste, Maxima
LTG Link, Kautra, Twinsbet Arena
ACM, Retail Media Baltic, Piksel
Clear Channel, Akropolis
Partneriai
Vilniaus Parkai, Valdovų rūmų muziejus, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija