Viena pagrindinių šimtmetį mininčių Lietuvos dainų šventės partnerių Vilniaus miesto savivaldybė gegužės 18 d. vilniečius ir miesto svečius kviečia dalyvauti nemokamame renginyje „Vilnius dainuoja“, pasikartoti žinomiausias dainas bei drauge išmokti naujų kūrinių.

„Vilnius visus metus intensyviai ruošiasi šimtmečio Dainų šventei, kuri sostinėje šurmuliuos pirmąją liepos savaitę. Pajusti Dainų šventės nuotaiką ir teigiamas emocijas galima būnant ne tik jos dalyviu, bet ir aktyviu, kartu dainuojančiu bei šokančiu žiūrovu. Tai skatindami, kviečiame vilniečius ir miesto svečius į Rotušės aikštę, kur visą dieną bus galima mokytis žinomiausiais Dainų švenčių dainas ir šokius. Džiaugiuosi, jog švęsdami tradicinę Gatvės muzikos dieną, susitiksime ir vienysimės pasitikdami šimtmečio Dainų šventę“, – sako Vilniaus miesto vicemerė Simona Bieliūnė.

Gegužės 18 d., šeštadienį nuo 14 val. Rotušės aikštėje vyks ansamblių vakaro, folkloro, šokių ir dainų dienos dalyvių pasirodymai, į kuriuos galės įsitraukti ir renginio žiūrovai, miesto gyventojai bei svečiai.

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia ne tik stebėti, bet ir būti aktyviais renginio dalyviais prisijungiant prie choristų gretų! Uždara repeticija prieš renginį vyks gegužės 15 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namuose (Vilniaus g. 39). Vietų skaičius ribotas, natomis pasirūpins Vilniaus miesto savivaldybė. Registracija vyks iki gegužės 14 d.

Gegužės 18 d. programa:
14.00 – 15.10 Pasidainavimai su folkloro ansambliais
15.10 – 16.20 Ansamblių vakaro ir šokių dienos pasirodymai
16.20 – 18.00 Pasidainavimai su chorais
18.30 – 19.30 Ansamblių vakaro šokių pasirodymai

Daugiau informacijos apie gegužės 18 d., šeštadienį vyksiantį renginį „Vilnius dainuoja“ galite rasti čia.

Organizatorius
Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Pagrindiniai partneriai
LR kultūros ministerija, Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Lietuvos savivaldybės
Informacinis
partneris
LRT
Mecenatas
Swedbank
Renginį globoja
LR Prezidentas
Gitanas Nausėda
LR Prezidentas
Patronažą skiria
UNESCO
Rėmėjai
Švyturys Nealkoholinis, Neste, Maxima
LTG Link, Kautra, Twinsbet Arena
ACM, Retail Media Baltic, Piksel
Clear Channel, Akropolis
Partneriai
Vilniaus Parkai, Valdovų rūmų muziejus, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija